O mnie…


Pomysł na otwarcie własnej działalności pod nazwą Spektrum Polska Piotr Stankiewicz wynikł z chęci wykorzystania mojego doświadczenia zawodowego realizowanego na różnych stanowiskach, w tym stanowisku Głównego księgowego w firmach polskich i zagranicznych. Równolegle prawie „od zawsze” prowadziłem księgi podatkowe dla szerokiego grona znajomych, którzy uważali że jest to coś oczywistego i koniecznego. Tak więc nie odmawiałem.

Ta suma doświadczeń pchnęło mnie ku pewności, że jestem w stanie nadal sam sobie organizować pracę i robić to na własny rachunek. Decyzja okazała się słuszna. Własna firma to najbardziej stabilna praca jak może być. Od lat jestem zwolennikiem pracowania na własny rachunek; równocześnie całkowicie akceptując ludzi, którzy nie podzielają mojego poglądu 😉

Mimo zderegulowania zawodu księgowego, dla klientów firmy ważnym może być posiadanie imiennego certyfikatu księgowego Ministerstwa Finansów nr 44674/2010 z dnia 12/07/2010.

Prywatnie jestem mężem wspaniałej żony Anny i ojcem czwórki wspaniałych synów. Staram się szukać właściwego balansu pomiędzy pracą i życiem po pracy.

Tak więc zapraszam do kontaktu.

Piotr Stankiewicz